Odrážedlo Auto Ride On Little Smoby ergonomicky tvarované s úložným prostorem od 10 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo a chodítko Auto Ride On Little od francouzského výrobce Smoby v krásných pastelových barvách je vhodné pro kluky a dívky již od 10 měsíců. Stylové odrážedlo roste s vaším dítětem a přizpůsobuje se jeho potřebám. 10měsíční dítě používá chodítko jako pomůcku při svých prvních krocích, přičemž se opírá o vysokou opěrku a od 12 měsíců si může na autíčko sednout a odrážet se nohama. Kvalitní kolečka na odrážedle jsou vyrobena z měkčeného plastu a proto se na nich jezdí dobře v exteriéru i interiéru.

Volant lze otáčet do každé strany o 30 stupňů. Bezpečnost dítěte je zajištěna také díky zábraně, která se nachází v přední části autíčka a zabraňuje jeho převrácení, což ocení i rodiče. Odrážedlo Smoby je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, povrch je jemný, sametový na dotek. S multifunkčním odrážedlem se dítě učí udržovat rovnováhu, posiluje své svalstvo. Dětské odrážedlo také pomáhá dětem při jejich pohybovém a motorickém vývoji. Široké, ergonomicky tvarované sedadlo na autíčku přispívá ke správnému vývinu kyčlí.

Pod výklopným sedadlem se nachází tajný úložný prostor, kam si děti mohou schovat různé drobnosti a hračky. Originální vzhled odrážedla s motivem zvířátka zaujme chlapce a dívky na první pohled, podněcuje v nich rozvoj fantazie a představivosti. Rozměry odrážedla jsou 54*27*40 cm. Francouzský výrobce Smoby přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem již po dlouhá léta. Robustní odrážedlo pro děti má oblé hrany, vyznačuje se nejvyšší kvalitou zpracování a precizně vypracovanými detaily.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 10 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu54*27*40 cm
Barvatyrkysová
Set produktůNe
gift SS2024ECO7911 Didaktická veža,ECO7910 Didaktická pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.