Odrážedlo a chodítko Auto 2v1 Hledá se Dory Smoby modro-oranžové od 10 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo Hledá se Dory je nádherná a originální pomůcka s pohádkovým motivem, které neodolá žádný malý jezdec. Je vhodné již od 10 měsíců. Děti ho mohou využít hned na dva způsoby. Od 10 měsíců, když dítě začíná chodit, použije autíčko Finding Dory jako oporu při prvních krocích. Nabývá jistotu, učí se chodit a vedle toho má u sebe svou oblíbenou pohádku Hledá se Dory. Když je dítě při pohybu jistější, v 12 měsících si sedne na autíčko a odráží se nohama. Děťátko jezdí samostatně, užívá si svobodnou jízdu. Odrážedlo roste s dítětem od 10 do 36 měsíců. Sedadlo je ergonomicky tvarované, sedí se na něm velmi pohodlně. Pod sedadlem autíčka je úložný prostor, kde si může dítě uložit své oblíbené hračky nebo jiné drobnosti.

Prostřednictvím odrážedla se dítě učí udržovat rovnováhu, posiluje svalstvo na nohách, hraje si aktivním způsobem. Autíčko pro chlapce má výraznou modrou barvu s oranžovým opěradlem a volantem. Okna na autíčku jsou vyzdobena nálepkami oblíbené rybičky Dory. Barevné provedení odrážedla je vhodné spíše pro chlapce. Je skvělou pomůckou při pohybovém vývoji vašeho dítěte. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou trvanlivost. Volant na odrážedle se dá otáčet do stran o 30 stupňů. Dítě se cítí jako při jízdě na opravdovém autě. Vysoká opěrka odrážedla poslouží jako opora při chození, ale zaručuje i vyšší bezpečnost při jízdě na autíčku. Široké sedadlo na autíčku přispívá ke správnému vývinu kyčelních kloubů dětí.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký. Je to plast sametový na dotek. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, aby se děti při hře nezranily a aby byly v bezpečí. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Rozměry chlapeckého odrážedla jsou 46*27*40 cm.

Vlastnosti

  • je využitelné jako chodítko a odrážedlo
  • motiv pohádky Finding Dory (Hledá se Dory)
  • hlavně pro kluky
  • úložný prostor pod sedadlem
  • volant se otáčí do stran o 30°
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • pohodlné sedadlo
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 10 měsíců
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozměry balení55*24*27 cm
Výška sedací plochy21 cm
Celková délka54 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,5 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné