Odrážedlo s přívěsem Backhoe Ride on Maxi Abrick Écoiffier s bagrem a nakladačem 6 maxi kostek od 12–36 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo s bagrem, nakladačem a přívěsem od francouzského Écoiffier je multifunkční pracovní vůz pro všechny děti a zejména chlapce od 1 do 3 let. Odrážedlo je vyhotoveno v černo-žluté barevné kombinaci, vypadá realisticky jako skutečné stavební auto, přičemž má v přední části nakladač, který malý stavbař ovládá pomocí řídicích pák. V zadní části se nachází bagrovací lžíce, se kterou se děti naučí manipulovat při nakládání sady 6 maxi kostek do přívěsného vozíku. Kostky lze také samostatně uložit pod vyklápěcí sedadlo s praktickým odkládacím prostorem. Sedadlo je v zadní části mírně vyvýšené a ergonomicky tvarované, takže poskytne řidičům komfort i po delším sezení.

Celkové rozměry odrážedla i s přívěsem jsou 102*28*33 cm, přičemž celková délka je 102 cm. Pomocí pracovního odrážedla si děti posilují svalstvo na rukou i nohou, rozvíjejí si jemnou a hrubou motoriku, hrají si na povolání a tím se přibližují světu dospělých. Vyzkoušejí si práci řidiče, stavaře a konstruktérů staveb, zlepšují si prostorové vidění, logické myšlení a představivost. Dětské odrážedlo je ideální pro nejmenší děti před tím, než začnou používat první kolo, neboť se mohou již od útlého věku učit udržovat rovnováhu.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu102*28*33 cm
Celková výška33 cm
Celková délka102 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,16 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.