Oboustranné puzzle Zvířátka z lesa Janod v kufříku 16-20-24-30 dílů od 3 - 7 let

Popis produktu

Puzzle oboustranné Zvířátka z lesa v kufříku od výrobce Janod je pěkná skládačka vhodná pro děti od 3 do 7 let. Obsahuje 4 různé oboustranné puzzle s různým počtem dílků, z nichž lze poskládat až 8 zvířátek z lesa. Počty dílků jsou 16, 20, 24 a 30. Puzzle mají motiv lesních zvířátek, děti se o nich mohou hodně naučit, může to v nich vzbudit zájem o přírodu a její ochranu. Vzhledem k různý počet dílků rostou spolu s děťátkem, zabaví se s nimi dlouhá léta. Děti se pomocí tohoto zajímavého puzzle učí rozpoznávat barvy, tvary, objekty, rozvíjí se motorika rukou, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem. Dětské puzzle se zvířátky je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Francouzská společnost Janod je výrobce jedinečných a kvalitních dětských hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti JANOD splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dětské puzzle s různým počtem dílků
 • 16-20-24-30 dílů
 • motiv lesních zvířátek
 • rozměry jednoho poskládaného puzzle 20*20 cm
 • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
 • vhodné pro děti od 3 do 7 let
 • ideální na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, poznávání tvarů a barev
 • díky různému počtu dílků rostou spolu s dítětem
 • v praktickém balení
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20*20 cm
Počet dílků90
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné