Oblečení Skater Outfit & Ribbon Ma Corolle pro 36cm panenku od 4 let

Popis produktu

Krasobruslařské představení právě začíná. Stylové oblečení Skater Outfit & Ribbon pro panenku Ma Corolle z dílny francouzské značky Corolle promění každou hru s panenkou na nezapomenutelný zážitek. Jako jediný e-shop na trhu oblečeme panenku vašeho děťátka do tohoto stylového oblečení na krasobruslení. Překrásné oblečení pro panenku v černé barvě se stříbrnými detaily je doplněno stuhou na ruku a připomíná skutečný kostým pro krasobruslařku. Krásný černý dres určený pro panenku Ma Corolle s velikostí 36 cm má důkladně propracované detaily a vaše děti si ho zamilují. Toto prvotřídní oblečení pro panenku Corolle je vyrobeno z jemného, ​​ale kvalitního materiálu, který je velmi příjemný na dotek i pohlazení.

S nádhernými černými šaty pro krasobruslařku Skater Outfit & Ribbon se panenka Corolle může okamžitě pustit do prvního nádherného představení na bruslích. Dokonale propracované detaily tohoto krasobruslařského dresu a prvotřídní materiály zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale i komunikační schopnosti a hmatovou citlivost. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mimo jiné poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Oblečení Corolle perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • oblečení pro panenku Corolle
  • dres pro panenku-krasobruslařka
  • pro panenku s velikostí 36 cm
  • od 4 let
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Barvačerná
Vhodné pro panenku36 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.