Oblečení Overalls Bear Mon Grand Poupon Corolle pro 36 cm panenku od 24 měsíců

Popis produktu

Panenka Corolle bude v novém oblečení jako vystřižená z módního magazínu! Nádherné oblečení pro panenku Overalls Bear Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle promění každou hru s panenkou v neuvěřitelný zážitek. Jako jediný e-shop na trhu zpestříme hru vašeho děťátka nejen jedinečnou panenkou Corolle, ale také spoustou doplňků s nádherným designem. Překrásný hnědý overal s kapucí s oušky je určen pro panenku Mon Grand Poupon Corolle o velikosti 36 cm. Kombinéza je důkladně propracována do toho nejmenšího detailu a připomíná skutečné oblečení pro děti. Toto náhradní oblečení pro panenku Corolle je vyrobeno z jemného, ale kvalitního materiálu, který je velmi příjemný na dotek i pohlazení.

Roztomilý overal s oušky je velmi měkoučký a panenka se v něm bude cítit opravdu pohodlně. Na první pohled vypadá jako od módního návrháře a dětem přinese spoustu nových zážitků a krásných vzpomínek. Dokonale propracované detaily tohoto oblečení a prvotřídní materiály zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale také komunikační schopnosti a hmatovou citlivost. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mimo jiné poznávají vlastní emoce a přebírají zodpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Oblečení Corolle perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla.

Oblíbená francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pyšnit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou naleznete jedině u nás.

Vlastnosti

  • oblečení pro panenku Corolle
  • hnědá kombinéza s oušky
  • pro panenku o velikosti 36 cm
  • od 24 měsíců
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.