Oblečení Overall Dress Denim Ma Corolle pro 36 cm panenku od 4 let

Popis produktu

Přišel čas krásně se vymódíte! Nádherné šaty pro panenku Overall Dress Denim Ma Corolle z dílny francouzské značky Corolle promění každou hru s panenkou na neuvěřitelný zážitek. Jako jediný eshop na trhu zpestříme hru vašeho děťátka nejen jedinečnou panenkou Corolle, ale také množstvím doplňků s nádherným designem. Nádherné džínové šaty s květinovým páskem jsou určeny pro panenku Corolle s velikostí 36 cm. Šátky na šle s knoflíky jsou důkladně propracované do toho nejmenšího detailu a připomínají skutečné oblečení pro děti. Toto jedinečné oblečení pro panenku Corolle je vyrobeno z jemného, ​​ale kvalitního materiálu, který je velmi příjemný na dotek i pohlazení.

Výjimečné džínové šátky Overall Dress Denim Ma Corolle působí na první pohled jako oblečení od módního návrháře a dětem přinesou množství nových zážitků a krásných vzpomínek. Dokonale propracované detaily šatů s krásným páskem a prvotřídní materiály zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale i komunikační schopnosti a hmatovou citlivost. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mj poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Oblečení Corolle perte ručně při maximálně 40°C pouze s použitím jemného tekutého mýdla.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • oblečení pro panenku Corolle
  • džínové šaty s páskem
  • pro panenku s velikostí 36 cm
  • od 4 let
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Barvačerná
Vhodné pro panenku36 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.