Oblečení 2 Leggings Ma Corolle pro 36 cm panenku od 4 let

Popis produktu

Pohodlné legíny pro panenku Ma Corolle z dílny francouzské značky Corolle promění každou hru s panenkou na skvělý zážitek. Jako jediný eshop na trhu oblečeme panenku vašeho děťátka do těchto pohodlných legín, které jsou vhodné na doma, ale i na sport. Stylové legíny v růžové a šedé barvě jsou určeny pro panenku Ma Corolle s velikostí 36 cm a jsou vyrobeny z jemného materiálu. V balení si děti najdou 2 kusy legín, které děti perfektně sladí s ostatním oblečením z kolekce Ma Corolle.

S nádhernými legínami ve dvou barvách mohou děti svou panenku převlékat kdykoliv se jim zachce a během hry si mohou vymyslet vlastní příběh. Dokonale propracované detaily tohoto oblečení a prvotřídní materiály zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mj poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Oblečení Corolle perte ručně při maximálně 40°C pouze s použitím jemného tekutého mýdla.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • oblečení pro panenku Corolle
  • 2 kusy legín
  • pro panenku s velikostí 36 cm
  • od 4 let
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 4 let
PůvodDesigned in France
Barvaružová,šedá
Vhodné pro panenku36 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné