Oblečení Padded Jacket Pink Ma Corolle pro 36 cm panenku od 4 let

Popis produktu

Panenka Ma Corolle udává módní trendy! Nádherné oblečení pro panenku Padded Jacket Pink z dílny francouzské značky Corolle promění každou hru s panenkou na neuvěřitelný zážitek. Jako jediný e-shop na trhu zpestříme hru vašeho děťátka nejen jedinečnou panenkou Corolle, ale také spoustou doplňků s nádherným designem. Nádherná metalická bunda v růžové barvě je určena pro panenku Ma Corolle o velikosti 36 cm. Sportovní růžová bunda na suchý zip má metalické odlesky, takže splňuje nejnovější módní trendy. Je důkladně propracována do toho nejmenšího detailu a připomíná skutečné oblečení pro děti. Stylová prošívaná bunda Padded Jacket Pink perfektně doplní ostatní kousky oblečení z módní kolekce Ma Corolle.

Stylová růžová metalická bunda na suchý zip přinese dětem spoustu nových zážitků a krásných vzpomínek. S nádherným oblečením Corolle mohou děti svou panenku převlékat kdykoli se jim zachce. Dokonale propracované detaily tohoto oblečení a prvotřídní materiály zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale také komunikační schopnosti a hmatovou citlivost. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mimo jiné poznávají vlastní emoce a přebírají zodpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Oblečení Corolle perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pyšnit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s úžasným oblečením, kterou naleznete jedině u nás.

Vlastnosti

  • oblečení pro panenku Corolle
  • růžová bunda na suchý zip
  • pro panenku o velikosti 36 cm
  • od 4 let
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Vhodné pro panenku36 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.