Obchod supermarket s nákupním vozíkem 100% Chef Écoiffier s pokladnou a potravinami od 18 měsíců

Popis produktu

Obchod supermarket 100% Écoiffier je moderní dětský obchůdek, se kterým si zahrají děti již od 18 měsíců. Obchůdek pro děti obsahuje množství doplňků, mezi nimiž se nacházejí koláčky, ovoce, hamburger, nápoje, krabičky s těstovinami, rajčatovou omáčkou a podobně. Součástí obchůdku je praktická pokladna a platební karta. Obchod je vyhotoven z kvalitních materiálů v šedé, zelené a bílé barevné kombinaci s nápisem 100% Chef. Jednotlivé zboží si dětičky mohou uložit do prodejních polic, na nichž jsou uvedeny ceny a čárové kódy. Součástí obchůdku je i kvalitní nákupní košík.

Hra na prodavače děti nejen zabaví, také jim pomáhá s optimálním vývinem. Obchůdek je věrnou napodobeninou skutečného obchodu, takže dítě bude mít při hře realistický pocit. Dětem se během hry na obchodníky rozvíjí logické myšlení, fantazie a představivost. Manipulací s malými doplňky se rozvíjí i jejich jemná motorika. Dítě si s obchůdkem pro děti opravdu dobře zahraje, přičemž může ke hře pozvat své sourozence, či kamarády. Společně se mohou učit, jak se správně nakupuje a porovnávat ceny jednotlivých produktů. Přibližují se světu dospělých, učí se odpovědnosti. Dětský obchůdek má rozměry 48*40*72 cm.

Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...