Obchod rychlé občerstvení Fast Food 100% Chef Écoiffier s kávovarem hamburgerem a 23 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Obchod rychlé občerstvení Fast Food 100% Écoiffier je kvalitní dětský obchůdek, který je vhodný již od 18 měsíců. Obchůdek pro děti obsahuje 23 doplňků, ke kterým patří různé zboží, mezi kterým se nacházejí koláčky, ovoce, hamburger, ovoce, nápoje, láhve s kečupem, kelímky, pizza, smažené kuřátko a jogurt. Součástí obchůdku je praktický kávovar a platební karta. Dětský obchod je věrnou napodobeninou skutečného obchůdku, takže dítě bude mít pocit jako kdyby opravdu nakupovalo či prodávalo. Obchod je vyhotoven z kvalitních materiálů v zeleno-hnědé barevné kombinaci s nápisem Fast Food. Jednotlivé zboží si dětičky mohou uložit do prodejních polic.

Hra na prodavače je nejen velmi zábavná, ale pomáhá také s optimálním vývinem dítěte. Dětem se během takové hry rozvíjí fantazie a kreativita. Manipulací s malými doplňky se rozvíjí i jejich jemná motorika. Dítě si s obchůdkem pro děti opravdu dobře zahraje, přičemž může ke hře pozvat své sourozence, či kamarády. Společně se mohou učit, jak se správně nakupuje a porovnávat ceny jednotlivých produktů. Děti se tak přibližují světu dospělých, učí se odpovědnosti. Dětský obchůdek má rozměry 48*26*72 cm. 

Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*26*72 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,75 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné