Obchod Écoiffier s potravinami a 20 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Obchod pro děti Supershop Écoiffier je kvalitní dětský obchůdek, který je vhodný pro děti už od 18 měsíců. Obchůdek pro děti obsahuje 20 doplňků, ke kterým patří různé potraviny, ovoce, zelenina a nákupní košík. Dětský obchůdek má rozměry 45*36*73 cm. Obchod vyhotoven z kvalitních materiálu s krásnými barvami, kterým se každý dítě potěší a je věrnou napodobeninou skutečního obchodu.

Hra na prodavače je nejen velmi zábavná, ale pomáhá též s optimálním vývinem dítěte. Dětem se během takové hry rozvíjí fantazie a kreativita. Manipulací s malými doplňky se rozvíjí i jejich jemná motorika. S dětským obchodem se může hrát i více dětí, sourozenci nebo kamarádi a přemýšlet, kdo bude prodavač a kdo zákazník. Mohou porovnávat ceny jednotlivých produktů a taky se dohadovat o ceně. Je to skvělá hračka pro rozvoj komunikace.

Écoiffier je francouzský výrobce, který produkuje kvalitní plastové hračky pro děti. Plast na hračkách je kvalitní, hračky mají zaoblené hrany. Écoiffier při výrobě dodržuje přísné bezpečnostní předpisy EU, takže se rodiče nemusí bát o zdraví svého dítete.

Vlastnosti

  • dětský plastový obchod
  • rozměry 45*36*73 cm
  • hmotnost balení 1,9 kg
  • 20 doplňků
  • francouzská kvalita
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu45*36*73 cm
Celková výška73 cm
Rozměry balení80*60*37 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,9 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné