Obchod s chladicím boxem Fresh City Market Smoby s elektronickou pokladnou skenerem a 34 doplňků

Popis produktu

Obchod s chladicím boxem City Market od francouzského Smoby je špičková hračka pro chlapce a holčičky od 3 let. Malí podnikatelé se potěší nejen modernímu designu obchůdku, ale také jeho funkcím a doplňkům. Obchůdek je zhotoven v krásných barevných odstínech tyrkysové, šedé a zelené barvy, které mu dávají originální vzhled, a bude výborným doplňkem do každého dětského pokoje. Obchod pro děti Smoby má pokladnu s funkční kalkulačkou a elektronický skener zboží, který svítí a vydává zvuk. Je malou replikou skutečného obchodu s množstvím zboží, mezi kterým si děti najdou různé krabice s potravinami, a v originálním chladicím boxu si odloží oblíbené mrazené potraviny. Další sortiment si děti vyloží do regálů nad pultem i v bočních částech obchodu.

Hodnota zboží se dá spočítat přímo na kalkulačce pokladny a následně se zobrazí na displeji. Mince i bankovky mají své místo v integrované kase na pokladním pultu. Hrou na obchod se děti seznamují s principem počítání a učí se pochopit hodnotu peněz. Při nákupu si děti zboží vkládají do nákupního vozíku na kolečkách. Celkem se v dětském obchodě nachází až 34 doplňků. Obchůdek je vybaven také mikrofonem a praktickými hodinami, které jsou umístěny nad prodejní plochou a vedle hodin je oznámení otevřeno nebo zavřeno (v angličtině a francouzštině), které dítě mění podle otevíracích hodin.

Dětský market pro děti Smoby je vysoký 90 cm a celkové rozměry této moderní hračky jsou 49*39*90 cm. Pro zvukové i světelné efekty je třeba použít 2 baterie typu 1 x LR57, 1 x CR2032, které jsou součástí balení. Obchůdek City Market je detailně propracovaná a velmi zábavná hračka z dílny francouzského výrobce Smoby. Zahrát si s ním může najednou hned několik dětí, jeden bude pokladník a druhý zákazník. Děti se nejen dobře zabaví, ale při hře získávají základy sociálního cítění a rozvíjejí komunikační schopnosti. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají si na dospělé. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie.

Francouzská společnost Smoby přináší dětem moderní hračky vyrobené z kvalitních plastových materiálů. Hračky Smoby splňují i ta nejpřísnější kritéria, takže si dítě může hrát zcela bez obav. Plast na hračkách Smoby je jemný a příjemný, je to plast sametový na dotek. Všechny produkty mají zaoblené hrany, aby se předešlo úrazu dětí na ostrých hranách či rozích. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítko, jsou nejlepším dárkem pro vaše nejmenší.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*39*90 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení50*20*66 cm
Celková délka49 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,2 kg
NoteBattery: 1 x LR57, 1 x CR2032 included
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.