Dřevěná Noemova archa se zvířátky Stacking Toy Ark Eichhorn rozebíratelná s 16 figurkami od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná Noemova archa Stacking Toy Ark od německé značky Eichhorn je skvělý dárek pro všechny zvídavé děti již od 12 měsíců. Malí rošťáci se mohou těšit na 16 dřevěných figurek, mezi nimiž je figurka Noe, jeho žena a souprava zvířátek – žirafy, krokodýli, sloni, zebry, opice, lev se lvicí, ptáčci. Barevná archa je vyrobena z prvotřídního dřeva, dá se rozebírat a do jejích otvorů se naučí dítě vkládat jednotlivá zvířátka. Dítě s ní zažije hodiny plné zábavy, učí se rozlišovat nové tvary a barvy, trénuje si jemnou motoriku a prostorové vidění při skládání lodi.

Německý design a syté barvy dřevěných hraček podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Hra s didaktickými vkládacími figurkami je pro děti příjemným relaxem, přičemž se učí objevovat prostor kolem sebe, zkoumají nové věci. Zlepšují si logické myšlení, objevují nové herní možnosti a kombinace. Precizně zpracované díly na figurkách zaručují dětem při hře bezpečnost. Rozměry produktu jsou 15*27*20 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám moderní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu14.8*27*20 cm
Celková výška20 cm
Rozměry balení55.5*32*42 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.