Noční světlo do postýlky Cotoons Smoby pro nejmenší růžové

Popis produktu

Smoby světlo do postýlky Cotoons svítí velmi příjemně, má teplý odstín bílé. Během dlouhých tmavých nocí děťátko uklidní a dává mu pocit bezpečí. Je to hračka pro miminka, vhodná od 0 měsíců. Světýlko má tvar ploché slzičky, takže nezabere mnoho místa, má rovnou spodní část, aby se dalo umístit vedle postýlky a bylo stabilní. Světlo pro nejmenší děti zapnete oválným knoflíkem v horní části, dají se na něm nastavit 2 režimy: přerušované blikající světélko nebo nepřerušované stále světlo. Oba režimy se automaticky vypínají po 20 minutách, když vaše miminko už sladce spinká. Před spánkem se děti rády dívají na tři pohádkové postavičky Cotoons, které jsou na obrázku ve střední části dětské lampičky.

Noc ve tmě může být pro nejmenší děti někdy příliš stresující a strašidelná. Pokud máte problém s uspáváním děťátka, jedním z řešení problému může být zakoupení tohoto nádherného a tak praktické doplňky do dětského pokoje. Světýlko pro nejmenší určitě zažene obavy z tmy a přinese vašim nejmenším ratolestem sladké sny. Pohádkové postavičky Cotoons děti uklidní a potěší před každým spánkem. Dětské světélko ve tvaru slzičky funguje na 2 AAA baterie, které nejsou součástí balení. Tento doplněk do dětské postýlky přichází v pěkném dárkovém balení. Rozměry dětské lampičky jsou 12*39*14 cm a má růžovou barvu, hodí se nejlépe pro nejmenší holčičky.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu12*39*14 cm
Rozměry balení16*5*21 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,14 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...