Naučné hry Kit L'Ecole Maternell Educa puzzle a skládačky 3–6 let

Popis produktu

Naučené hry Kit L´Ecole Matenell je úžasná sada dětských puzzle a skládaček pro nejmenší dětičky od 3 do 6 let. Obsahuje až 3 kategorie skládaček a puzzle, zvláště určené pro děti určitého věku, s různým počtem dílků, takže je děti budou využívat celá léta. Kit L´Ecole Maternell nabídne klukům a holčičkám možnost vybarvovat si obrázky, skládat puzzle a skládačky, přičemž si přirozenou a hravou formou procvičí abecedu i matematiku. Všechny puzzle a skládačky jsou vyrobeny v prvotřídní kvalitě a zaměřují se na správný, všestranný rozvoj dítěte.

Děti se při skládání puzzle nejen zabaví, ale také se naučí spoustu nových věcí a to zábavným způsobem. V této sadě naučných her si váš drobeček může vybrat ze širokého spektra naučných her. Rozvoj fantazie, představivosti a koncentrace jsou velmi důležité pro každé dítě již od útlého věku. Naučné hry v sadě jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je zdravotně nezávadný. Jednotlivé dílky puzzle a skládaček jsou větších rozměrů pro snazší manipulaci.

Dětská hra s puzzle a skládačkami rozvíjí fantazii, představivost a manuální dovednost dětí. Děti se učí koncentrovat, vnímat detaily a rozvíjí se jejich jemná motorika i logické myšlení. Kit naučných her je vhodný pro věkovou kategorii od 3 let. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je spousta krásných puzzle pro děti i dospělé, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodŠpanělsko
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.