Naučné hry pro nejmenší Aprendo První Aktivity Educa 8 různých her od 3–6 let

Popis produktu

Naučné hry pro nejmenší Aprendo První Aktivity je vynikající sada dětských puzzle a skládaček pro nejmenší dětičky od 3 do 6 let. V soupravě se skrývá až 8 aktivit, se kterými se chlapci i děvčata dosyta zabaví. Všechny aktivity jsou vyhotoveny s krásnými veselými obrázky, takže se zalíbí všem dětem. Nejmenší děti od 3 do 4 let si zahrají obrázkové loto se zvířátky nebo si mohou vybarvovat veselé obrázky či skládat domino z geometrických tvarů. Děti od 4 do 5 let si procvičí abecedu s puzzle, a rovněž se ponoří do světa matematiky při skládání puzzle s čísly, se kterými se naučí sčítání a odečítání.

Na děti od 5 let čeká stolní hra s figurkami a kostkou a vytváření názvů různých zvířat a předmětů. Děti si s touto zábavnou sadou procvičí logické myšlení, matematické schopnosti a naučí se i abecedu. Všechny puzzle a skládačky jsou vyrobeny v prvotřídní kvalitě a zaměřují se na správný, všestranný rozvoj dítěte. V této sadě naučných her si váš drobeček může vybrat ze širokého spektra naučných her.

Na děti od 5 let čeká stolní hra s figurkami a kostkou a vytváření názvů různých zvířat a předmětů. Děti si s touto zábavnou sadou procvičí logické myšlení, matematické schopnosti a naučí se i abecedu.Všetky puzzle a skládačky jsou vyrobeny v prvotřídní kvalitě a zaměřují se na správný, všestranný rozvoj dítěte. V této sadě naučných her si váš drobeček může vybrat ze širokého spektra naučných her.

Rozvoj fantazie, představivosti a koncentrace jsou velmi důležité pro každé dítě už od útlého věku. Naučné hry v sadě jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je zdravotně nezávadný. Jednotlivé dílky puzzle a skládaček jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i dospělé, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...