Naučná hra tabule Kresli a smaž Dohány růžová princezny – Učíme se kreslit pomocí obrázků

Popis produktu

Rozvíjejte kreativitu vašeho dítěte už odmalička pomocí naučných a didaktických pomůcek. Naučná hra tabule Kresli a smaž od Dohány je vhodná pro děti od 3 let a je zaměřena na procvičování si kreslení pomocí různých obrázků, v tomto produktu najde dítě právě obrázek růžové princezny.

S naučnou hrou na procvičování kreslení se dítě hravě a jednoduše učí kreslit různé obrázky, přičemž si zlepšuje jemnou motoriku, rozvíjí fantazii a představivost. K dispozici má tabulku, na níž se naučí kreslit pěknou růžovou princeznu, což zabaví hlavně holčičky. Celou naučnou hru si dítě může procvičovat neustále díky smazatelnému peru a houbě. Navíc praktickou tabulku bude mít vždy po ruce a může se učit a bavit se například cestou autem. Rozměry tabulky jsou 30*21*1 cm.

Dohány je maďarský výrobce kvalitních hraček, který vznikl jako rodinná firma v roce 1989 a tento status si udržel dodnes. Dohány garantuje trvale vysokou kvalitu, spolehlivé a rychlé služby a konkurenceschopné ceny. Hračky značky Dohány mají atraktivní design a kvalitní provedení, které odolá i nešetrnému zacházení dětí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodMaďarsko
Rozměry produktu30*21*1 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.