Naučná hra Les Émotions Educa Učíme se emoce s obrázky 55 dílů od 4 let

Popis produktu

Naučná hra Les Émotions od španělské společnosti Educa představuje skvělý dárek pro všechny děti od 5 let. Originální společenská hra Učíme se emoce sestává z 55dílné soupravy, ve které se nacházejí obrázkové kartičky s vyjádřením jednotlivých emocí (obrázky s popisem ve francouzštině), pěnový válec, provázek, 25 karet s překvapením, brožurka emocí a instrukce. Kooperativní hra je určena pro více dětí, kamarádů a sourozenců, využijí ji i rodiče při utužování vztahů se svými dětmi.

Společenská hra s vyjadřováním emocí pomůže dětem vytvořit plnohodnotný prostor pro komunikaci se svými blízkými a sdílení svých emocí. Učí se, jak komunikovat své pocity zábavnou formou, dávají najevo emoce a získávají zdravou sebedůvěru. Porozumí potřebám jiných lidí, rozvíjejí si empatii. Společenská hra zaujme děti na první pohled, zabaví je na dlouhé hodiny. Hra je lokalizována ve francouzském jazyce.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Specializuje se zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her pro děti, hračky splňují bezpečnostní standardy Evropské unie. V nabídce firmy Educa je množství naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší kolekci. Naučné hry Educa pomáhají všestranně rozvíjet vaše děťátko, zabaví se s nimi celá rodina.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry balení25*25*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.