Naučná hra pro nejmenší Baby Opposites Educa Učíme se najít protiklady od 24 měsíců

Popis produktu

Naučná hra pro nejmenší Opposites od španělské výrobce Educa je oblíbená sada dětských skládaček pro nejmenší dětičky od 2 let. Tato výborná sada her obsahuje 6 skládaček, které budou učit vaše nejmenší hledat protiklady pomocí krásných obrázků s různými motivy. Děti se budou bavit na veselých a pestrobarevných obrázcích na jednotlivých dílcích skládaček a přitom si budou procvičovat paměť, koncentraci a logické myšlení. Dětské skládačky jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě a zaměřují se na správný, všestranný rozvoj dítěte.

Děti se při skládání různých dílků nejen zabaví, ale také se naučí kopec nových věcí a to zábavným způsobem. S touto skládačkou bude váš drobeček spojovat dohromady obrázky s protiklady. Naučná hra se výraznou měrou podílejí na rozvoj fantazie, představivosti, dítě se učí logicky přemýšlet. Naučné hry pro nejmenší jsou důležité pro každé dítě od útlého věku. Jednotlivé dílky skládaček jsou větších rozměrů pro snazší manipulaci. 

Dětská hra s puzzle a skládačkami rozvíjí fantazii, představivost a manuální dovednost dětí. Děti se učí koncentrovat, vnímat detaily a rozvíjí se jejich jemná motorika i logické myšlení. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je spousta krásných puzzle pro děti i dospělé, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodŠpanělsko
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.