Narozeninový dort Bubble Cook Écoiffier s čajovou soupravou s 26 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský narozeninový dort s čajovou soupravou Bubble Cook je nádherným doplňkem nejen do každé dětského kuchyňky, ale je vhodným a ideálním doplňkem i na každou dětskou narozeninovou oslavu. Dětská narozeninová sada se skládá z 26 krásných doplňků, které touží mít na své narozeninové oslavě plné kamarádek každá malá oslavenkyně. Dětský narozeninový dort spolu s čajovou soupravou pro děti je vyrobena z plastových materiálů, které se vyznačují vysokou kvalitou, odolností a bezpečností používání pro vaše děti. Produkt splňuje evropské standardy pro bezpečnost a kvalitu hraček.

Francouzský výrobce Écoiffier je renomovaná společnost se zárukou produkce kvalitních a bezpečných hraček pro vaše malé ratolesti. Dětský narozeninová dortík spolu s čajovou soupravou pro děti Bubble Cook je ideální hračkou hlavně pro holčičky od 18 měsíců. Dětský narozeninový dort je téměř k nerozeznání od skutečné dorty a láká k zakousnutí. Základ dortu tvoří hnědá piškota a fialovo-růžová marcipánová poleva. Na dortu se nacházejí svíčky v počtu 6 kusů. Dortík pro děti je rozkrájená na 6 kusů, které vaše malá oslavenkyně může rozdělit mezi své hosty. Dětský dortík je umístěn na růžovém talíři.

Průměr dortu spolu s talířem je 50 cm. K dětské narozeninové setu patří kromě dortíku se svíčkami i 4 vzorované dezertní talířky s růžovými lžičkami a stejně krásné 4 pohárky na čaj nebo limonádu, každý v jiném barevném provedení as jiným vzorem. K narozeninovém dortu pro děti patří i velmi užitečná a praktická naběračka, se kterou děti servírují dort pro své hosty. Dětská narozeninová souprava spolu s čajovou sadou pro děti naučí vaše malé ratolesti společenskému chování, obsluhovat hosty či správnému servírování občerstvení.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*35*13 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,62 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.