Narozeninová sada Princess Happy Janod s princeznami od 3 let

Popis produktu

Dětská narozeninová sada Princess Happy Janod s princeznička potěší každou malou oslavenkyni ve věku od 3 do 8 let. Praktické balení v podobě růžového narozeninového dortu se svíčkami v sobě ukrývá 61 doplňků, které nesmí chybět na žádné dětské narozeninové oslavě. Krásné princezny a kombinace pestrých barev zdobí papírové talíře, skleničky, čepice pro hosty, pozvánky, balónky či ubrus. Chybět nesmí ani barevné svíčky na dort, velký nápis "Happy Birthday" a realistická papírová korunka, se kterou se bude každá holčička cítit jako opravdová princezna.

Tato praktická narozeninová sada pro holčičky od francouzské společnosti Janod usnadní pořádání oslavy všem rodičům a malým oslavenkyně vykouzlí úsměv na tváři. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Díky jedinečnému designu, kvalitnímu materiálu a nekonečným možnostem pro zábavu této hračce neodolá žádné dítě a zabaví se při ní na velmi dlouhou dobu. Všechny hračky Janod jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev a jsou nadčasové.

Hračky Janod jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Pestré barvy a originální obrázky podněcují dětskou představivost a fantazii a rozvíjejí jazykové a komunikační schopnosti všech dětí. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu30*10*30 cm
Poznámkamateriál: papier
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné