Nákupní vozík z textilu Shopping Trolley Yellow Tender Leaf Toys s dřevěnou konstrukcí

Popis produktu

Nákupní vozík z textilu Shopping Trolley je nadčasová hračka pro všechny děti již od 3 let. Trendový nákupní vozík navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Sestává z velké žluté nákupní tašky z prvotřídního textilu, ozdobené uměleckými obrázky ovoce a zeleniny, a pevné, odolné dřevěné konstrukce s velkými červenými kolečky, díky kterým si chlapci i dívky své zboží bez problémů odvezou.

Stabilní a pevný vozík je vyrobený z prvotřídního dřeva, vydrží vašim dětem dlouhé roky, přičemž se s ním zabaví i další generace dětí. Je to vynikající doplněk i k dětským kuchyňkám a obchůdkům, zahraje si s ním i několik děti při hře na prodavače a zákazníky. Stylové barevné provedení a pravý britský design vytvoří okouzlující atmosféru v každém dětském pokojíčku. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva je bezpečný pro každé dítě a na výrobě vozíku se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi.

Vozík ze dřeva rozvíjí dětskou fantazii a představivost, při hře na různá povolání s ostatními dětmi si zlepšují i komunikační schopnosti, získávají sebevědomí a trénují si jemnou motoriku při vožení nákupu, hraček a jiných doplňků. Nadčasový vozík podporuje v dětech kreativního ducha, učí se dívat na věci svým vlastním, jedinečným způsobem. Rozměry produktu jsou 30*24*63 cm, přičemž je držadlo vytvarované pro malé dětské ručky ve výšce 63 cm.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nákupní textilní vozík pro děti
  • pevná odolná dřevěná konstrukce
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu30*24*63 cm
Celková výška63 cm
Rozměry balení27*5*63 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvažlutá
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.