Nákupní vozík z textilu Shopping Trolley Yellow Tender Leaf Toys s dřevěnou konstrukcí

Popis produktu

Nákupní vozík z textilu Shopping Trolley je nadčasová hračka pro všechny děti již od 3 let. Trendový nákupní vozík navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Sestává z velké žluté nákupní tašky z prvotřídního textilu, ozdobené uměleckými obrázky ovoce a zeleniny, a pevné, odolné dřevěné konstrukce s velkými červenými kolečky, díky kterým si chlapci i dívky své zboží bez problémů odvezou.

Stabilní a pevný vozík je vyrobený z prvotřídního dřeva, vydrží vašim dětem dlouhé roky, přičemž se s ním zabaví i další generace dětí. Je to vynikající doplněk i k dětským kuchyňkám a obchůdkům, zahraje si s ním i několik děti při hře na prodavače a zákazníky. Stylové barevné provedení a pravý britský design vytvoří okouzlující atmosféru v každém dětském pokojíčku. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva je bezpečný pro každé dítě a na výrobě vozíku se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi.

Vozík ze dřeva rozvíjí dětskou fantazii a představivost, při hře na různá povolání s ostatními dětmi si zlepšují i komunikační schopnosti, získávají sebevědomí a trénují si jemnou motoriku při vožení nákupu, hraček a jiných doplňků. Nadčasový vozík podporuje v dětech kreativního ducha, učí se dívat na věci svým vlastním, jedinečným způsobem. Rozměry produktu jsou 30*24*63 cm, přičemž je držadlo vytvarované pro malé dětské ručky ve výšce 63 cm.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nákupní textilní vozík pro děti
  • pevná odolná dřevěná konstrukce
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu30*24*63 cm
Celková výška63 cm
Rozměry balení27*5*63 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.