Nákupní vozík Smoby na kolečkách 52 cm

Popis produktu

Nákupní vozík na kolečkách z dílny francouzských designérů Smoby potěší každé dítě od 3 let. Moderní nákupní vozík v krásných zelených odstínech je vyhotovený s uměleckými obrázky ovoce a nápisem Shopping. Vozík je vybaven kvalitními plastovými kolečky a praktickou rukojetí, jejíž výška dosahuje 52 cm. Trendový nákupní vozík je jako stvořený pro malé neposedy, kteří se mohou naplno věnovat hře na různé profese.

Vozík na nákupy je vhodný doplněk i k dětským kuchyňkám a obchůdkům, zahraje se s ním i několik dětí při hře na prodavače a zákazníky. Jedinečné barevné provedení vozíku a pravý francouzský design vytvoří okouzlující atmosféru v každém dětském pokojíčku. Nákupní taška je vyrobena z kvalitního nepromokavého textilu. Její vrchní část se dá rychle otevírat a zavírat jedním pohybem. Vozík se dá kamkoli odložit, díky praktickému podstavci je zaručena jeho stabilita.

S nákupním vozíkem si děti rozvíjejí fantazii a představivost, při hře na různá povolání s ostatními dětmi se zlepšují i komunikační schopnosti, získává sebevědomí a děti si trénují jemnou motoriku při vození nákupu, hraček a jiných doplňků. Při hře na obchodní profese se děti přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti. Rozměry produktu jsou 29*14*52 cm, přičemž jeho celková výška je 52 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Vlastnosti

  • nákupní vozík pro děti
  • nákupní taška z kvalitního textilu
  • nadčasový francouzský design
  • všestranně rozvíjí děti při hře na profese
  • s motivem ovoce
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu29*14*52 cm
Celková výška52 cm
Rozměry balení53*30*35 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,32 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.