Nákladní auto Power BIG pracovní stroj délka 16 cm žlutý od 24 měsíců

Popis produktu

BIG Power nákladní auto je krásná a kvalitní hračka pro děti. Dětské nákladní auto má gumová kola, díky kterým dítě při hře nepoškrábe podlahu. Pracovní stroj pro děti v krásném žlutém provedení je vyroben z kvalitního plastu v Německu. Auto má vyklápěcí korbu, takže dítě na něj může naložit písek či kamínky, přepravit náklad na místo určení a jednoduše vyklopit. Nákladní auto je skvělou hračkou pro děti od 2 let, neobsahuje malé části a je určeno pro hru uvnitř i venku. Toto nákladní auto s pohyblivými částmi rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s nákladním autem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Dětský náklaďák je dlouhý až 16 cm. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě znečištění ji můžete velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou, aby si dítě mohlo dále hrát s čistou hračkou. Nákladní auto BIG je chráněno UV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když se bude používat venku v pískovišti. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nákladní auto BIG je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland a vyrobeno v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu17*10*12 cm
Celková délka16
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,2 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.