Nákladní auto s vrtákem Power Worker Mini Dino Triceratops BIG s pohyblivými částmi a gumová kola od 24 měsíců

Popis produktu

Nákladní automobil Power Worker Mini Dino je skvělý dětský pracovní stroj, se kterým si zahrají chlapci i dívky od 2 let. Zelené nákladní autíčko ve tvaru triceratopse okouzlí děti na první pohled a spolu s ním si zahrají na povolání stavbařů. Odolná kolečka poskytují autu stabilitu a děti se s ním zabaví v interiéru i exteriéru na pískovišti či pláži. Kvalitní plastové díly jsou zárukou, že nákladní automobil vydrží vašim dětem dlouhá léta. Korba na autíčku je vyklápěcí, dítě si v ní může vozit stavební materiál. V zadní části autíčka se nachází vrták, se kterým mohou chlapci hloubit tunely a provádět geologický průzkum. Při hře si dítě rozvíjí fantazii, technickou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem – nákladním autem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka má oblé hrany, takže dítě si při hře neublíží. Produkt má rozměry 21*10*17 cm. Hračku lze v případě znečištění velmi jednoduše omýt pod tekoucí vodou. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů. Autíčko si i po letech hraní zachová své krásné barvy díky UV filtru, který brání vyblednutí barev.

Nákladní automobil BIG je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu21*10*17 cm
Celková výška17 cm
Hmotnost180 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.