Nákladní auto Power Worker Dumper + Figurine BIG pracovní stroj 33 cm s gumovými koly od 2 let

Popis produktu

Nákladní automobil Power Worker Dumper je vynikající dětský pracovní stroj, se kterým si zahrají chlapci i dívky od 2 let. Žluté nákladní autíčko s figurkou řidiče okouzlí děti na první pohled a spolu s ním si zahrají na povolání stavaře. Odolná měkčená kolečka poskytují autu stabilitu a děti se s ním zabaví jak v dětském pokoji, tak i na pískovišti či pláži. Robustní a pevné plastové díly jsou zárukou, že nákladní automobil vydrží vašim dětem dlouhá léta. Korba na autíčku je vyklápěcí, dítě si v ní může vozit stavební materiál. Při hře si dítě rozvíjí fantazii, technickou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem – nákladním autem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka má oblé hrany, takže dítě si při hře neublíží. Produkt má rozměry 33*20*23 cm. Hračku lze v případě znečištění velmi jednoduše omýt pod tekoucí vodou. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů. Autíčko si i po letech hraní zachová své krásné barvy díky UV filtru, který brání vyblednutí barev.

Nákladní automobil BIG je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu33*20*23 cm
Celková výška23 cm
Hmotnost950 g
Objem LAno
Set produktůNe
gift SS2024ECO7911 Didaktická veža,ECO7910 Didaktická pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.