Nákladní auto Truck XL Écoiffier 63 cm s kbelík setem a mlýnem do písku od 18 měsíců

Popis produktu

Nákladní automobil Truck XL od francouzské společnosti Écoiffier je nádherná hračka pro všechny děti od 18 měsíců, přičemž přichází v sadě spolu s kbelík setem a mlýnem do písku. Velké červeno-modré nákladní autíčko má šest kvalitních koleček a vlečku s nákladním prostorem. V sadě do písku dítě najde i krásný kbelík se sítkem, lopatku, hrabičky, dvě bábovičky do písku ve tvaru mušlí. Kromě toho se může těšit i na červený mlýn, přes který může přesýpat písek nebo přelévat vodu a tak se výborně bavit.

Nákladní autíčko s kbelík setem a mlýnem se stane oblíbenou sadou hraček do písku, potěší se jí chlapci i dívky. Krásné barvy na hračkách podněcují fantazii a představivost nejmenších dětí. Zlepšují si jemnou motoriku, vytvářejí v písku nové tvary a stavby. Tráví svůj volný čas na čerstvém vzduchu, hrají si na dvoře, zahradě, pískovišti, ale zahrají si i uvnitř. Nákladní autíčko má délku 63 cm. Hračky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, bezpečného pro děti.

Écoiffier je francouzský výrobce, který produkuje kvalitní plastové hračky pro děti. Plast na hračkách je kvalitní, hračky mají zaoblené hrany. Écoiffier při výrobě dodržuje přísné bezpečnostní předpisy EU, takže se rodiče nemusí bát o bezpečnost svých dětí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.