Nákladní auto Zahradník Garden&Seasons Écoiffier se 7 potřebami pro zahradníka od 18 měs

Popis produktu

Nákladní automobil Zahradník Garden&Seasons od francouzského Écoiffier je vynikající hračka pro všechny neposedné děti již od 18 měsíců. Nákladní auto má na své zelené korbě uloženou sadu 7 zahradních doplňků, které využijí děti při hře na zahradníky. Těšit se mohou na tyrkysovou konvičku, lopatku, 2 hnědé květináče, hrabičky, motyčku a kolík na sázení. S touto zahradnickou soupravou se děti vydrží bavit dlouhé hodiny, je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, bezpečných pro každé dítě. Velké autíčko se sympatickýma očima a pestrým barevným provedením upoutá kluky i holčičky na první pohled.

Hrou na povolání se děti přibližují světu dospělých, rozvíjí si logické myšlení a fantazii. Hry na zahradníky v dětech podněcují zájem o přírodu, tráví čas na čerstvém vzduchu. Autíčko a zahradní doplňky spolu barevně i designově ladí, stanou se oblíbenými hračkami každého dítěte. Rozměry produktu jsou 33*20*25 cm. Překvapte své děti nadčasovou zahradní soupravou s veselým autíčkem, se kterým si své nové nářadí odveze kamkoli bude chtít.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu33*20*25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,75 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.