Velké pracovní autíčko - nákladní je od výrobce Écoiffier. Dětské nákladní auto má pohyblivé části - šest koleček a odpojitelnou vlečku s nákladním prostorem. Kamion má pěkný design s veselou tvářičkou, autíčko má bezpečné oblé tvary a pěknou žluto-oranžovou barvu. Autíčko na hraní je vhodné na hraní uvnitř, venku, po podlaze či na písku.
Hračkářské auto - vyklápěčka má rozměry 63*23*29,5 cm a je vhodné pro děti od 18 měsíců. Může být vhodnou a zábavnou součástí výbavy do písku. Francouzský výrobce Écoiffier je, kromě výrobků v kategorii autíčka na hraní do písku, známý kvalitou svých různorodých hraček a ekologickou produkcí s ohledem na životní prostředí.

| Věk | Od 18 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 63*23*29,5 cm |
| Celková výška | 29.5 cm |
| Rozměry balení | 63*23*29,5 cm |
| Celková délka | 63 cm |
| Hmotnost | 1,29 kg |
| Barva | oranžová |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...