Nakladač Power Worker Wheel Loader + Figurine BIG pracovní stroj 47 cm – gumová kola od 2 let

Popis produktu

Nakladač Power Worker Wheel Loader je špičkový pracovní stroj, se kterým si zahrají kluci i dívky již od 24 měsíců. Žlutý nakladač s figurkou řidiče zaujme děti na první pohled a spolu s ním si vyzkouší povolání stavbařů. Odolná měkčená kolečka poskytují nakladači stabilitu a děti se s ním zabaví jak v dětském pokoji, tak i na pískovišti či pláži. Robustní a pevné plastové díly jsou zárukou, že nakladač vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Pohyblivé rameno se lžící umožní dětem nakládat a přesouvat písek a stavební materiál kdekoli na staveništi. Při hře si rozvíjejí fantazii, technickou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem – nakladačem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka má oblé hrany, takže dítě si při hře neublíží. Produkt má rozměry 47*20*23 cm. Hračku lze v případě znečištění velmi jednoduše omýt pod tekoucí vodou. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů. Autíčko si i po letech hraní zachová své krásné barvy díky UV filtru, který brání vyblednutí barev.

Nakladač BIG je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu47*20*23 cm
Celková výška23 cm
Hmotnost1 kg
Objem L0,5
Set produktůNe
gift SS2024ECO7911 Didaktická veža,ECO7910 Didaktická pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.