Nakladač Power BIG pracovní stroj délka 47 cm+transportér a bagr s přilbou délka 41 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Set nakladač Power BIG, transportér a bagr s přilbou a pracovními rukavicemi zaručeně okouzlí každého malého chlapce od 2 let, který touží po svých vlastních pracovních strojích. Set hraček nabízíme za zvýhodněnou cenu, takže nejen ušetříte, ale i překvapíte své děti kvalitními hračkami od německého výrobce BIG a francouzského Smoby. Hračky z řady Power BIG ve žluté barvě připomínají reálné stavební stroje, díky realistickému provedení a designu. Děti si s nimi zahrají na opravdové stavbaře.

Dětský nakladač Power BIG pracovní stroj délka 47 cm od 2 let žlutý

BIG Power nákladní auto je krásná a kvalitní hračka pro děti. Dětský nakladač má jemná kola, díky kterým dítě při hře nepoškrábe podlahu. Pracovní stroj pro děti v krásném žlutém provedení je vyroben z kvalitního plastu v Německu. Auto má pohyblivé rameno s velkou lžící s kapacitou 0,5 l přizpůsobenou pro dětské ručky. Ramenem se dá hýbat nahoru a dolů, a podobně se dá samostatně hýbat i lžící. Dětský nakladač je skvělou hračkou pro děti od dvou let, neobsahuje malé části a je určen pro hru uvnitř i venku. Tento nakladač s pohyblivými částmi rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem – nakladačem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Velký dětský nakladač je dlouhý až 47 cm. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě znečištění ji můžete velmi jednoduše omýt pod tekoucí vodou, aby si dítě mohlo dále hrát s čistou hračkou. Dětský nakladač BIG je chráněn ÚV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když se bude používat venku v pískovišti. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Dětská auta transportér a bagr Power BIG pracovní délka 41 cm od 2 let

Souprava pracovních aut Power BIG představuje fantastickou sadu autíček na hraní, s nimiž zábava nikdy nekončí. Velké auto představuje transportér s dlouhou plošinou, jejíž velikost je akurátní pro menší bagr. Chlapci si tak jednoduše naloží bagr na plošinu transportéru a vydají se s ním na cesty. Transportér má v zadní části rampu, která během jízdy udrží bagr na plošině. Když ho chcete vyndat, rampa se jednoduše spustí dolů.

Pracovní autíčka mají gumová kolečka, která jsou odolná. Kolečka se snadno čistí a nezanechávají stopy na podlaze. Dětský transportér a bagr mají žlutou barvu, jsou dokonale sladěny. Design autíček na hraní byl speciálně navržen tak, aby je děti mohly snadno chytit, tlačit, přenášet a manipulovat s nimi. Jsou vhodné pro děti od 2 let.

Pracovní sada Bob the Builder Smoby helma a rukavice

Pracovní sada Bob the Builder v sobě skrývá kvalitní dětské pracovní rukavice a žlutou helmu v univerzální velikosti, které se zalíbí každému šikovnému dítěti od 3 let. Rukavice i helma jsou ozdobeny logem oblíbené animované postavičky – Bořek Stavitel, jehož znají tisíce dětí. S touto pracovní sadou si vaše dítě bude připadat jako skutečný opravář. Hry na povolání u dětí rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti, přibližují se světu dospělých, získají pocit zodpovědnosti. Sada pracovních doplňků je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a vydrží dětem dlouhá léta.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu47*20*23 cm
Celková výška23 cm
Celková délka47 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,0 kg
Barvažlutá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...