Nakladač Wheel Loader Power Worker BIG pracovní stroj 47 cm – gumová kola od 2 let

Popis produktu

Nakladač Wheel Loader Power Worker je vynikající dětský pracovní stroj, se kterým si zahrají chlapci i děvčata od 2 let. Nákladní auto je vyhotoveno v originální oranžovo-šedé barevné kombinaci, takže budou mít děti při hře na stavbaře realistický zážitek. Kvalitní gumová kola poskytují hračce výbornou stabilitu a při hře v interiéru nepoškrábou podlahu. Dětské auto má v přední části pohyblivé rameno s velkou lžící, se kterými se dětem snadno manipuluje. Odolné a kvalitní plastové díly jsou zárukou, že nakladač vydrží vašim dětem dlouhá léta. Ramenem se dá hýbat nahoru a dolů, a podobně se dá samostatně hýbat i lžící. Prvotřídní nakladač pro děti neobsahuje malé části a využití najde v interiéru i exteriéru.

Tento nakladač s pohyblivými částmi rozvíjí dětskou fantazii, technickou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení. Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem – nakladačem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Nakladač má rozměry 47*20*23 cm, přičemž jeho délka je 47 cm a výška 23 cm. Hračka se dá v případě znečištění velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou. Dětský nakladač BIG je chráněn UV filtrem, takže hračka neztratí své krásné barvy ani po letech hraní na pískovišti. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů.

Velký nakladač BIG je testovaný německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu47*20*23 cm
Celková výška23 cm
Celková délka47 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,0 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.