Náhradní kola BIG černá k odrážedlům Bobby Car 4 kusy

Popis produktu

Děti milují skřípot kol na asfaltu, pokud upřednostňujete tišší jízdu, značka BIG nabízí náhradní kola vhodná na všechna odrážedla Bobby Car. Kvalitní černá kolečka jsou vyrobena ze speciální gumové směsi, která dodává náhradním kolům specifické vlastnosti. Jízda s těmito koly je mnohem tišší, lépe se přizpůsobují i ​​náročnějším terénům, jako je například zahrada.

Součástí sady čtyř náhradních kol je i montážní zařízení a upevňování spony na kola. Tato alternativní kolečka můžete využít i na prodloužení životnosti odrážedel BIG. Kola trpí nejvíce opotřebením, pokud máte více dětí a chcete, aby se i mladší děti později vozily na odrážedle BIG Bobby Car, náhradní kola mohou sloužit jako rezerva pro pozdější použití. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu15*15*4 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,8 kg
Notefits to all Bobby Car Classic (up from build year 2000)
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.