Náhradní díly k vláčkodráze Train Engine Shed Eichhorn železniční depo s kolejnicemi 7 dílů

Popis produktu

Náhradní díly k vláčkodráze Train Engine Shed od německého výrobce Eichhorn v sobě skrývají vlakové depo, které je jako stvořené pro všechny malé konstruktéry od 3 let. Železniční depo s kolejnicemi je vyrobeno z prvotřídního bukového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk a přináší dětem originální spojení s přírodou. Stylové depo je vyhotoveno v jemných a zároveň sytých barvách, které okouzlí každé dítě. 7dílná sada obsahuje depo, 2 rovné kolejnice, 1 rozbočovací kolejnici a 2 nárazníky, takže se děti skvěle zabaví při hře na povolání strojvedoucích a mechaniků. S těmito doplňky si děti rozvíjejí představivost, logické myšlení a zároveň získávají pocit zodpovědnosti. Celková délka soupravy je 35 cm.

Německá kvalita a špičkový vzhled dřevěných doplňků podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Skládání vláčkových drah je pro děti příjemným odpočinkem a zároveň mají možnost plánovat výstavbu nové a větší tratě s prvotřídními díly a příslušenstvím. Zlepšují si jemnou motoriku a technickou představivost, objevují nové herní možnosti a kombinace. Jemné a syté barvy na doplňcích v kombinaci s přírodním materiálem rozzáří každý dětský pokojíček a precizně zpracované detaily zaručují dětem při hře bezpečnost

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám moderní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení11*25*20 cm
Celková délka35 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,74 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.