Náhradní díly k vláčkodráze Train Track Set Large Eichhorn zakřivené a rovné koleje pro prodloužení trati 10 kusů

Popis produktu

Náhradní díly k vláčkodráze Train Track Set Large od německé značky Eichhorn jsou skvělým dárkem pro děti od 3 let, které by si rády přizpůsobily svoji dráhu podle svých představ. Nadčasová 10dílná sada obsahuje 4 díly dlouhých kolejí, 2 krátké koleje a 4 zakřivené koleje. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího bukového dřeva, které je příjemně hladké na dotek a přináší dětem originální spojení s přírodou. Doplňkové kolejnice ze dřeva pomohou dětem s rozvíjením představivosti, logického myšlení a hra na povolání inženýrů a konstruktérů bude ještě realističtější.

Německý design a vysoká kvalita dřevěných kolejí podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Skládání vláčkodráh je pro děti příjemným relaxem a zároveň mají možnost plánovat výstavbu příští tratě, tak jako skuteční inženýři. Zlepšují si jemnou motoriku a technickou představivost, objevují nové herní možnosti a kombinace. Prvotřídní dřevo, těžené a použité při výrobě ekologickým způsobem, přinese do dětského pokojíčku útulnou a příjemnou atmosféru. Precizně zpracované detaily zaručují dětem při hře bezpečnost.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám moderní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.