Dřevěná autodráha Porsche Racing Extension Set Eichhorn s bezpečnostním autem 14 dílů

Popis produktu

Dřevěná autodráha Porsche Racing Extension Set představuje perfektní rozšíření autodráhy Porsche Racing Set, takže potěší všechny děti od 3 let, které potřebují nové doplňky. Těšit se mohou na nové díly, se kterými si prodlouží svou dráhu, platformu pro vítěze a chybět nesmí ani bezpečnostní auto, které zasáhne v případě technických problémů při závodech. Tyto vynikající doplňky jsou vyrobeny z prvotřídního bukového dřeva s hladkým povrchem, které dětem přinese neopakovatelný zážitek při hře s klasickým přírodním materiálem. S rozšířením autodráhy získají děti nové zážitky a všestranně se rozvíjejí.

Dřevěná autodráha v jemných a zároveň sytých barvách nadchne každé dítě, ozdobí každý pokojíček, vytváří útulnou a veselou atmosféru. Díky originálnímu designu a nejvyšší německé kvalitě vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, zabaví se s ní i další generace. Špičkový vzhled a precizně zpracované díly podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Sourozenci a kamarádi se společně baví při hře na závodníky, při stavbě trati si zlepšují jemnou motoriku a technickou představivost, objevují nové herní možnosti, ale zlepšují si i logické myšlení a nabírají sebevědomí.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plné míře podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • rozšíření autodráhy Porsche
  • 14dílná sada
  • 1 bezpečnostní auto
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení8*32*25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,58 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.