Dřevěná autodráha Porsche Racing Set Big Eichhorn s dvojitou dráhou a pit stopem s 3 závodními auty 600 cm délka 53 dílů

Popis produktu

Dřevěná autodráha Porsche Racing Set Big od německého výrobce Eichhorn je vynikající volba pro všechny šikovné děti od 3 let, které si touží postavit vlastní autodráhu. Perfektní dřevěná stavebnice je vyrobena z prvotřídního bukového dřeva, které dětem přinese neopakovatelný zážitek při hře s klasickým přírodním materiálem. Bohatá 53dílná sada obsahuje dřevěné díly, které po zapojení vytvoří závodní okruh s více dvojitými dráhami, se stoupáním i klesáním. Na trati s délkou 600 cm se nachází široká startovací plocha, na kterou děti připraví 3 závodní auta Porsche (bílé, modré a žluté), které mají k dispozici i pit stop s čísly autíček.

Malí závodníci začínají na startu, který je označen nástavbou s nápisem start/finish a během závodů projíždějí i pod reklamním nápisem Porsche. Tribuna s diváky a nápisy reklamních sponzorů vzbudí v dětech realistické pocity. Perfektní autodráha v jemných a zároveň sytých barvách nadchne každé dítě, ozdobí každý pokojíček, vytváří útulnou a veselou atmosféru. Díky originálnímu designu a nejvyšší německé kvalitě vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, zabaví se s ní i další generace. Výhodou je možnost rozšíření dráhy o další doplňky, takže dokáže růst spolu s dítětem.

Špičkový vzhled a precizně zpracované díly podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Sourozenci a kamarádi se společně baví při hře na závodníky, při stavbě trati si zlepšují jemnou motoriku a technickou představivost. S autodráhou Eichhorn budou děti každý den objevovat nové herní možnosti a kombinace. Děti si při skládání autodráhy zlepšují nejen jemnou motoriku, ale i logické myšlení a technickou představivost, nabírají sebevědomí. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plné míře podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • autodráha z bukového dřeva
  • 5dílná sada
  • délka tratě 600 cm
  • 3 závodní autíčka Porsche
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 3 let
Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení13*44*34 cm
Celková délka650 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,58 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.