Dětské nafukovací lehátko Jumbo Vintage Car od italského výrobce Mondo v červené barvě má motiv auta a je vhodné pro děti od 3 let. Je to kvalitní pomůcka na plavání, která je bezpečná pro každé dítě. Nafukovací lehátko má rozměry 183*97 cm, takže je dostatečně velké a stabilní, děťátko udrží na hladině bezpečně, aniž se provalilo do vody. Dětská nafukovačka do vody se jednoduše nafoukne. Dítě si lehne na surfu buď na záda a může se jen tak vznášet na hladině. Plážové lehátko je skvělou pomůckou i na to, aby se děti naučily plavat.
Dětské lehátko do vody vyrobené v Itálii je velmi vhodnou výbavou pro zábavu dětí ve vodě. Hračka k vodě se jednoduše nafoukne a stejně se i lehce sfoukne a v případě potřeby snadno uchová nebo přenese, k čemuž dopomáhá i mizivá váha. Při plavání a hraní ve vodě dítě zlepšuje svou rovnováhu a fyzickou kondici. Lehátko do vody pro děti je vyrobena italským výrobcem Mondo, který se specializuje na výrobu plastových a pryžových hraček. Evropská kvalita a pevný a odolný pryžový materiál jsou zárukou dlouhodobé spolehlivosti.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Vyrobeno v Itálii |
| Rozměry produktu | 183*110 cm |
| Rozměry balení | 37*6*27 cm |
| Celková délka | 183 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Barva | červená |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...