Nafukovací křeslo Cotoons Smoby s didaktickým stolem modré od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby nafukovací křeslo s didaktickým stolem Cotoons je nádherná a velmi pohodlná sedačka pro děti od 6 měsíců. Nejmenší děti, které se teprve učí sedět, budou mít radost z tohoto měkkého křesílka, které přichází v modré barvě, je ideální pro nejmenší chlapce. Křeslo děti podpírá, aby se cítily pohodlně a nepadaly do stran. Nafukovací sedačka má loketní opěrky, textilní potah, aby děťátko během sezení neklouzalo. Sedací část je vyrobena ze stejného textilu, s otvory na nožičky, takže děťátko sedí bezpečně a stabilně. Výrazné barvy podporují rozvoj fantazie a představivosti vašich nejmenších, hebký povrch přiláká každé nejmenší děťátko. Hračka pro nejmenší děti má rozměry 66*70*46 cm, funguje na 2 AAA baterie, které nejsou součástí balení.

O zábavu na křesle pro nejmenší se postará stůl s různými elektronickými hračkami. Hračky na didaktickém stolku pro děti jsou velmi zábavné. Dají se mačkat, otáčet, vydávají různé zvuky a pěkné melodie, také světélkují. Mají pestré barvy a všelijaké tvary, například květinka, mlýn, váleček, kroužky a jsou zdobeny obrázky pohádkových postaviček Cotoons. Stůl na hraní je didaktický, to znamená, že hračky přispívají k optimálnímu vývinu a rozvoji inteligence nejmenších dětí. Rozvíjí se jemná motorika, manuální dovednosti, logické myšlení nejmenších. Dětský stůl na hraní má 3 pevné nohy, dá se jednoduše napojit na dětské křeslo nebo se může používat i samostatně. Výhodou stolku je volný prostor v přední části, který se dá využít na hraní si s jinými hračkami, na kreslení nebo dokonce jako jídelní stůl. Když děťátko vyroste, dětské křeslo může používat na samostatné sezení, bez opory stolku.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Sedačka pro nejmenší Smoby je díky mnohostrannému využití, nádhernému designu a zářivým barvám oblíbená u mnoha dětí i rodičů.

Vlastnosti

 • nafukovací křesílko pro nejmenší
 • pohodlné měkké sezení pro miminko
 • didaktický stolek se zvukovými a světelnými efekty
 • odpojitelný stůl na 3 nohách
 • stůl i křeslo jsou využitelné samostatně
 • několik didaktických hraček
 • textilní potah proti klouzání
 • z odolného, sametově jemného plastu
 • vhodné od 6 měsíců
 • funguje na 2xAAA baterie
 • barevně vhodné hlavně pro chlapce
 • kvalitní francouzský výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*70*46 cm
Rozměry balení45*95*45 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,70 kg
PoznámkaBattery: 2x AAA, LR03
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...