Nádobí a potraviny do kuchyňky 100% Chef Écoiffier 14 druhů od 18 měsíců

Popis produktu

Nádobí a potraviny do kuchyňky 100% Chef je moderní souprava doplňků, kterou ocení každý malý kuchař a kuchařka od 18 měsíců. V sadě se nachází 14 doplňků, děti potěší pánev s volským okem, klasický červený hrnec s poklicí, velký šedý hrnec, sada 3 zelených hrnců, pečené kuřátko na pekáči, zelenina na dušení, velká napichovací vidlička, nůž, obracečka a lžíce. Díky těmto doplňkům se děti naučí rozlišovat a zacházet s kuchyňským nářadím, zjistí jak a kdy se používají jednotlivé doplňky. Doplní si nářadí ve svých kuchyňkách, ale také jsou vhodné i k dětským restauracím a obchůdkům. Děti se ještě lépe zabaví při hře na povolání kuchařů s nádobím a potravinami, které jsou z kvalitních plastových materiálů. Působí realisticky a pestré barvy podněcují v dětech rozvoj fantazie a kreativity.

V současné době je velmi důležité vést děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Přispívá to k mentálnímu rozvoji dětí, získávají pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjejí si i logické myšlení. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. Dále se prostřednictvím soupravy potravin a nádobí pro děti rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci. Sada 100% Chef ozdobí každý dětský pokoj.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu36*24*12 cm
Rozměry balení36*24*12 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné