Multifunkční fitness centrum GetSet Monkeybar MB320 Exit Toys rozšiřitelné s gymnastickými kruhy boxovacím pytlem lezeckou stěnou houpačkou a bradly

Popis produktu

Multifunkční fitness centrum GetSet Monkeybar MB320 od holandské značky Exit Toys nabídne dospělým a dětem od 3 let spoustu radostných zážitků při cvičení v pohodlí vlastní zahrady. Zahradní fitness centrum je vyrobeno z kvalitní ocelové konstrukce s protikorozní úpravou, díky čemuž se vyznačuje dlouhou životností a skvěle odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám. Děti se mohou těšit na šplhání po opičí dráze, gymnastické kruhy, houpačku a lezeckou stěnu, na které si vyzkouší svoji šikovnost.

Standardní příslušenství k fitness platformě GetSet Monkeybar MB320:

  • podpěra na kliky (délka 96 cm, nosnost 100 kg, výška od země 40 cm)
  • gymnastické kruhy z cedrového dřeva (nosnost 50 kg, nastavitelná výška od 105 - 150 cm)
  • houpačka z cedrového dřeva (nosnost 50 kg, max. výška 120 cm)
  • lezecká stěna (nosnost 50 kg, rozměry 100*210 cm)
  • boxovací pytel (průměr 33 cm, výška 94 cm, objem 85 l, max. váha 86,5 kg)
  • bradla (šířka 82 cm, vzdálenost mezi rukojeťmi 52 cm, nosnost 100 kg, výška od země 124 cm)
  • 2 úchyty pro posilovací lana (lana nejsou součástí balení)

Výhodou fitness centra je jeho rozšiřitelnost, díky čemuž jej naplno využijí i dospělí sportovci a dokoupí si potřebné sportovní příslušenství GetSet. Získají tak zahradní posilovnu pro každodenní trénink, ve které se budou všestranně rozvíjet a udržovat v dobré kondici. Součástí balení je praktický háček s karabinou pro uchycení sportovního příslušenství, takže se posilovna rychle přizpůsobí vašim potřebám.

Sportovní fitness centrum GetSet MB320 se vyznačuje vysokou stabilitou a pevností, mohou jej najednou používat 3 osoby. Rozměry fitness prolézačky jsou 400*125 cm, její výška je 248 cm. Fitness centrum je standardně vybaveno 4dílnou kotevní sadou, kterou je třeba zabetonovat do země (beton není součástí balení). Rozměr otvoru pro betonování je 30*30*40 cm. Rozměry opičí dráhy na lezení jsou 300*51 cm, je ve výšce 234 cm, její maximální nosnost je 100 kg. Průměr rukojetí na lezení a jejich tloušťka je 38 mm x 1,5 mm.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky a vybavení. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, mají certifikace TÜV a CE. Produkty se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu400*125 cm
Celková výška248 cm
Balení v kartonu A/NAno
Nosnost100 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.