Multiaktivní kousátko Colors-My Activity Rattle Kaloo s chrastítkem 30 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo multiaktivní kousátko s chrastítkem Colors-My Activity Rattle je pěkná hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 30 cm, pomocí šňůrky ho můžete zavěsit nad postýlku nebo autosedačku. Plyšová hračka pro nejmenší je provedena ve veselých barvách, které zaujmou káže miminko. Kousátko pro miminka ve tvaru kolečka pomůže při růstu dětských zoubků. Na plastovém kolečku jsou zavěšeny různá zvířátka ve veselých barvách, jejichž součástí je chrastítko a také při stisku vydávají šustivé zvuky. To vše pomáhá rozvíjet citlivý dětský sluch, orientuje to miminka na vnější svět, podněcuje ho to ke zkoumání a objevování svého prostředí. Kousátko s plyšovými zvířátky je krásná hračka pro nejmenší, se kterou se zabaví na dlouhou dobu.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Kousátko s chrastítkem a plyšovými hračkami je provedeno v pestrých a výrazných barvách, které jsou doporučeny při nejmenších dětech, protože nemají ještě úplně vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při hračce pro nejmenší děti není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. V prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i šustivé kousátko Kaloo.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Doporučený způsob čištění hračky je praní při 30° bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky, pak je třeba hračku nechat volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše s kousátkem a chrastítkem
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • velikost 30 cm
  • pestrobarevné provedení
  • praní při 30°, pak nechat volně usušit
  • ideální na hraní, rozvoj motoriky, růst zoubků nejmenších dětí
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu30 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné