Motorový člun s vodním dělem Fireboat AquaPlay s 2metrovým dostřelem a kapitánem krokodýlem Nilsem (kompatibilní s Duplem)

Popis produktu

Motorový člun s vodním dělem Fireboat AquaPlay je vynikající doplněk k vodním drahám AquaPlay, ale děti si s ní mohou hrát i samostatně. Dětská loďka s vodním dělem má originální vlastnost, díky které si ji oblíbí kluci i holky již od 3 let. Loďka disponuje vodním dělem, které má dostřel až 2 metry. Do loďky jednoduše naberete vodu a vodní bitva může začít. Stříkající loďka dokonale zapadne do každé vodní dráhy, ale poslouží i jako osvěžující hra během horkého dne. Součástí loďky je i figurka kapitána – zeleného krokodýla Nilse, se kterým zažijí děti spoustu radostných chvil.

Loďka AquaPlay má rozměry 15*8*5 cm a je kompatibilní se všemi vodními dráhami AquaPlay a také s LEGO Duplo. Díky doplňkům k vodním drahám si děti rozšiřují své poznatky o fyzikálních vlastnostech vody, zlepšují si jemnou motoriku, učí se plně využívat svoji představivost a fantazii. AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. AquaPlay je o originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i rodiče a vychovatelé, neboť reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu15*8*5 cm
Celková výška5 cm
Celková délka15 cm
Hmotnost100 g
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.