Motorový člun AquaPlay s kapitánem medvědem Bo kompatibilní s Duplo

Popis produktu

Dětský motorový člun s kapitánem medvědem Bo je skvělý doplněk k dětským vodním drahám AquaPlay. Motorový člun s kapitánem je vynikající doplněk každé vodní dráhy a v dětské sbírce by rozhodně neměl chybět. Kapitán Bo na svém člunu řídí celý chod vodní přehrady a dohlíží na jiných zvířecích pracovníků. Díky motorovému člunu je vždy a všude velmi rychle a nic mu neunikne.

Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži. Hračka AquaPlay má rozměry 14,5*8,5*7 cm a je kompatibilní se všemi vodními drahami AquaPlay.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je o originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu14,5*8,5*7 cm
Celková výška7 cm
Rozměry balení24*17*17 cm
Celková délka14,5 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,8 kg
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné