Motorová pila elektronická Black&Decker Chainsaw Smoby se zvukem

Popis produktu

Motorová pila elektronická od francouzského výrobce Smoby představuje vynikající pracovní hračku pro kluky již od 3 let. Elektronická pila dokáže při řezání vydávat zvuky jako skutečná pila, díky čemuž získají děti realistické zážitky. Je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů se zaoblenými hranami, je maximálně bezpečná pro hru dětí. Dětská pila s motivem pracovního nářadí Black&Decker okouzlí děti na první pohled, zabaví se s ní na dlouhé hodiny. Mohou se hodně naučit o tom, jak se používají pracovní nástroje a co všechno je zapotřebí pro různé opravy.

Malí řemeslníci si velmi rádi hrají s pracovními nástroji, hravým způsobem se přibližují ke světu dospělých, získávají nové poznatky. Při hře s motorovou pilou si rozvíjí jemnou motoriku, technickou představivost a logické myšlení. Učí se soustředit na nové věci, objevují a zkoumají nové materiály, tvary a barvy. Pracovní hračky umožňují dětem vyzkoušet si různá povolání, při kterých řeší různé technické problémy a učí se improvizovat. Dětská pila Smoby má rozměry 40*10*14 cm, je dokonale uzpůsobena pro malé dětské ruce.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu40*10*14 cm
Rozměry balení44*17*14 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBatteries: 3 x AA (included)
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.