Dřevěná mořská zvířata na poličce 30 ks Coastal set Tender Leaf Toys

Popis produktu

Dřevěná mořská zvířátka na poličce je nádherná sada zvířátek pro děti od 3 let, kterou si oblíbí na první pohled. Sadu mořských zvířátek navrhli přední designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a vyznačuje se pravým britským vzhledem. Děti se mohou těšit na originální malovaná zvířátka, mezi nimiž jsou 3 želvy, 3 delfíni, 3 létající ryby, 3 ptáci, 3 tuleni, 3 racci, 3 kraby, 3 velryby, 3 tučňáci, 3 krabi poustevníčci. Děti si tak budou moci vytvořit vlastní podmořský svět a vymýšlet nové příběhy a dobrodružství. Figurky si mohou po hře uložit do krásné poličky s 10 přihrádkami, která je zdobená obrázkem korálů a nápisem Coastal Creatures.

Celá souprava je vyhotovena z prvotřídního dřeva, přičemž se na výrobě podíleli zruční řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Stylová sada s precizně zpracovanými detaily upoutá děti na první pohled, vydrží jim dlouhá léta a potěší i další generaci dětí. Originální design doplňků v sobě nese poselství britských tradic, jemné a zároveň syté barvy vytvářejí útulný dojem, dítě si bude hrát se zvířátky v radostné atmosféře. Zvířátka od Tender Leaf Toys podporují zdravou dětskou zvědavost, rozvíjí jemnou motoriku, soustředění a také estetické cítění. Zvířátka děti využijí naplno – mohou si s nimi hrát samostatně, vystavovat je v poličce nebo je využít při hře s dalšími hračkami. Rozměry poličky jsou 37*8*26 cm.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • sada 30 figurek – 3 z každého druhu zvířat
  • vhodný doplněk do dětského pokoje
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu37*8*26 cm
Celková výška26 cm
Rozměry balení38*8*23 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,2 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.