Míč na skákání Kangaroo Šmoulové Mondo 50 cm

Popis produktu

Dětský míč na skákání Kangaroo Šmoulové. Léty ověřená klasická verze skákacího míče - míč má dvě gumové držadla, za které se dítě při hře drží. Skákací míč má sytou modrou barvu a pěkný potisk z oblíbené pohádky Šmoulové. Hopsadlo Kangaroo má průměr 50 cm a je vyrobeno z kvalitního a odolného PVC materiálu, který vydrží i hrubší zacházení. Hračka má průměr 50 cm a je vhodná pro děti od 3 let. Maximální zatížení 70 kg.

Míče na skákání pro děti, nebo, pokud chcete, skákadla, skákací míče či hopsadla, jsou mimořádně zábavnou a už tak trochu i tradiční hračkou pro děti. Dítě si na míč sedne, chytí se gumových madel a odráží se, čímž na míči vsedě skáče. Hopkat se dá i uvnitř i venku. Kromě velké zábavy jde i o zdravý aerobní pohyb, který je pro správný vývoj dítěte důležitý. Jde o poměrně bezpečnou hračku.

Italská společnost MONDO se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů z PVC, dodržuje přísné bezpečnostní normy stanovené Evropskou unii a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii dětské skákací míče.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 3 let
Rozměry produktu50 cm
Rozměry balení17,5*8*22 cm
Nosnost70 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...