Kolečkové brusle Spiderman Mondo s chrániči Spiderman velikost 22-29

Popis produktu

Krásné dětské brusle Spiderman. Mají mimořádně pěkný design, krásnou modrou barvu a motiv Spidermana. Na nožkách dobře sedí a pohodlně se nosí. Velikost bruslí pro děti Spiderman je do značné míry univerzální a dá se jednoduchým způsobem přizpůsobit na nožky v rozmezí čísel 22-29. Brusle Spiderman jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších plastových materiálů, které se jen tak lehce nezničí. Vhodně rozmístěné kolečka po obou stranách nožky z nich dělají výborné první dětské brusle na učení. Rovnováha se na nich udrží mnohem jednodušší než na klasických bruslích, které mají kolečka pouze v jedné řadě.

Kvůli pevnějším kolečkům tyto dětské brusle doporučujeme používat na povrchu bez větších nerovností. Jelikož děti se v zápalu hry a při učení se bruslení mohou zranit, k bruslím je v ceně sada chráničů Spiderman. Chrániče jsou kvalitní, pevné, pohodlné a snadno se dají nasadit. Ochrání dítě před úrazem kolen a loktů, ke kterým by bez chráničů mohlo docházet poměrně často, což platí i pro zkušenější dětských bruslaře. Chrániče doporučujeme použít při každém bruslení.

Brusle i chrániče dodáváme v praktickém pěkném obalu na zip, do kterého se po bruslení mohou odložit. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů a hraček a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii čtyř kolečkové brusle pro děti.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
Rozměry produktu22-29 size
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.